| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt clasa a 7 A si ma place un baiat de la clasa 7 b dar este mai mic decat mine la inaltime. ce sa fac sa ma combin cu el? eu am 1 55 si eu 1 30 si ceva
ajutimaaa

8 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

La varsta asta e mai mic decat tine, caci fetele cresc mai repede. dar peste 1-2 ani sa vezi ca o sa isi dea drumul la crestere si o sa te intreaca. asta e natura.si nu te gandi daca sa te combini cu el dupa inaltime, asculta-ti inima

| GoguSteriade a răspuns:

Are 1,30 in clasa a VII-a?

| Skylar a răspuns:

Mai bine inveti sa scrii.

| N0name_7278 a răspuns:

Adica el 1 30.
Eu zic sa te tii de scoala laughing Sa inveti mai inati sa scrii :* si apoi ai timp si de baieti oh go on.laughing)
Baftaaa

| lavinia_3755 a răspuns:

Draga mea dragostea nu conteaza dupa inaltime conteaza dupa cumil placi si da combinate cu el

| OnutzZa_2537 a răspuns:

Hey,inaltzimea nu poate fii o piedik in kalea iubirii voastre... prietenul meu era cu un cap mai mik ca mine...in plus asa st kuplurile moderne!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga mea nu are nimica ca baiatul este mai mic ca tine, pai vezi in primul rand daca baiatul ii place de tine, si toate vin de la sine fii si u un picuta tupeistahappy

| xAlinutza a răspuns:

Daca il placi nu conteaza inaltimeawinking