| NYØ2002 a întrebat:

Eu sunt mai inchis la culoare, maicamea si taicameo sunt mai deschisi la culoare.Maicamea cand a fost mica a fost mai inchisa ca mine, inseamna ca peste cativa ani e posibil sa ma deschid?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai alt tata, sau unul dintre parinti a baut prea mult cola cand erau in curs de procreere laughing si de acolo culoarea mai inchisa.
Ca si malone.
https://youtu.be/WYSAtCCU9WA?t=310

| ibaal a răspuns:

Sau,fara suparare, mai bine o pui pe maica-ta sa zica cu adevarat cine e taica-tu' laughing
ala cu care te-a proiectat, nu ala trecut in acte...zic si eu, e si asta o ideelaughing

| NYØ2002 explică (pentru ibaal):

Ba amandoi parintii erau mai creoli cand eu mai mici.Si am 16 ani daca nu era tatal meu stiam pana acum

| AjutorNeconditionat a răspuns:

Nu este posibil!
Singura varianta este sa te accepți asa cum esti!

| NYØ2002 explică (pentru AjutorNeconditionat):

Cica a spus maicamea ca ma deschid la culoare si ca o si fiu ori ca ea ori ca taicameo