| NYØ2002 a întrebat:

Am 17 ani si problema mea este ca sunt inchis la culoare si parintii sunt mai deschisi si din cauza asta nu am avut o iubita..Si maicamea spune ca am pori si cica ma deschid cu timpul asa este? Si taica-miu spunea ca nu e normal la 17 ani sa am ca nu stiu ce.Mi se pare nasol sa am numai una in viata ca dupa ma plictisesc de ea, adica as vrea sa vad si cum sunt celelalte.Parintii mei cred ca nu e normal pentru ca si taica-miu si maica-mea au fost primii si ultimii iubiti daca stiti ce vreau sa zic.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă vrei să ai mai multe, caută și o să ai mai multe.
Dar mai ai tu o întrebare cu copii pe aici din care se vede că îți filează lămile, așa că problema ta nu este culoarea pielii ci mansarda.

| NYØ2002 explică (pentru sadrian46):

Mai degraba stau singur si gata daca o sa am o sa am daca nu nu

| sadrian46 a răspuns (pentru NYØ2002):

Dta, dar nu numai dta, fiecare este doar pe jumătate om, pe jumătate viu, până nu se cuplează cu o femeie.
Dacă o să cauți, o să ai, dacă o să ai o să fii om întreg.
Așa fac toți, caută până găsesc, nu stau singuri și gata.

| Plato a răspuns:

Ai parinti atat de normali, iar tu... pari o greseala de fabricatie.

"Mi se pare nasol sa am numai una in viata ca dupa ma plictisesc de ea, adica as vrea sa vad si cum sunt celelalte"
- Iti zic, din tot sufletul, ca nu meriti vreodata sa ai pe cineva. Efectiv ai merita sa mori singur. Simteam neaparat sa-ti spun asta.
Esti superficial si ignorant, jalnic.
Karma nu se respecta daca te lasa pe tine sa ai pe cineva.