| Kolors a întrebat:

Eu vreau sa merg la profil Real - Matematica-Informatica ca sunt in a8a iar anul acesta trec in a9a! Este corecta alegerea mea? Eu vreau sa ma fac ceva ex: farmacist, asistent farmacist sau asistent medic, medic! Va rog sa-mi spuneti!

Răspuns Câştigător
| BroascaCuElice a răspuns:

Economist,notar, secretar, bancher

9 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Atunci du-te la Bio-Chimie

Răspuns utilizator avertizat
| BroascaCuElice a răspuns (pentru Kolors):

Atunci du-te la mate-info happy
Dar pentru ce vrei sa te faci mai potrivit e Bio-Chimie

Răspuns utilizator avertizat
| BroascaCuElice a răspuns (pentru Kolors):

Bio-chimie =stiintele naturii

Răspuns utilizator avertizat
| BroascaCuElice a răspuns (pentru Kolors):

Nu poti pentru ca nu are nici o legatura matematica si informatica cu ce vrei tu sa te faci happy daca mergi la mate info poti sa faci ceva in domeniul IT-ului

Răspuns utilizator avertizat
| BroascaCuElice a răspuns (pentru Kolors):

Economist,notar, secretar, bancher

| Thekeyisme a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa mergi la profilul real, stiintele naturii ( se pune accent pe biologie, chimie si fizica si ai nevoie de ele daca vrei sa devii medic sau orice legat de medicina)