| xHigh a întrebat:

Problema cu dragostea? Poate sau cu siguranta v-a parea ceva patetic dar se poate intampla. De unde sa incep, eram prieteni,ne intelegeam ok, ma vedeam pe mine in el,aceleasi gusturi, aceleasi tip de gandire, aceleasi sentimente tot tot tot. Cu timpul a devenit altceva? Nu a contat distanta desii el nu e prea departe ( o ora cu trenul maxim ) pentru ca ne puteam vedea totusi.O perioada el a avut niste probleme si nu am mai tinut legatura, nu am avut de unde sa stiu asa ca am lasat-o balta ..am crezut ca na, fiind baiat in ziua de azi poate nu mai conteaza nimic din tot ce era intre noi dar saptamana trecuta vineri a aparut dupa ce eu vorbeam cu cineva, nu era ceva serios dar oricum. si am renuntat la persoana respectiva pentru el. Toate bune si frumoase. chiar ne vorbisem sa ne si vedem cat mai curand posibil. si cand duminica seara ma trezesc ca imi da block pe fb, nu imi mai raspunde nici la telefon nici la nimic? Nu inteleg cu ce am gresit sau daca am gresit cu ceva? Ce ar fi cu reactia asta? Nu pot sa cred ca ar fi vorba de o bataie de joc. totusi stim destule unul despre celalalt si asa. nu ar fi genul lui? M-am gandit la toate posibilitatile si nu stiu ce sa fac. Sa il mai caut sau nu? Tin sa precizez ca ma framanta tare faptul ca habar nu am de ce s-a intamplat asa? Si sincer tin la el. Putea sa imi zica de la inceput daca nu vroia. nu sunt genul sa fac crize sau sa ma supar pe chestii de genul. Dar nu asa ca la prosti?.

2 răspunsuri:
| mony100874 a răspuns:

Eh poate are o problema sau poate se muta unde va si...dar stai te place eu asa cred si acum poate s-a intamplat ceva cu el ai putina rabdare si ai incredere in el asta trebuie sa faci pana isi va reveni oke bafta

| xHigh explică (pentru mony100874):

Nu cred ca o sa ma mai caute. Am incercat sa dau de el, chiar am ajuns in postura jalnica sa imi fac alt Fb si sa il adaug iar el ma blocheaza direct?