| Lyndsey a întrebat:

Exista baieti carora nu le creste mustata?hee hee Stiu, suna ciudat, insa cunosc un baiat, care face ceva(nu stiu ce, asta vreau sa aflu si eu) si parca nu ar avea mustata! Are doar iste mici firisoare, parca ar fi puf si e si blond. El are aproape 19 ani.
Ce sa cred?
Va multumesc pentru atentie.

5 răspunsuri:
| Chimied a răspuns:

Isi rade mustata? laughing
Poate ca e blond si de aceea, si eu sunt blond si nu am mustata.

| cosminnick3000 a răspuns:

Tot o sa ii creasca, doar ca lui probabil o sa ii creasca mai tarziu, sau poate are ceva boala, sau se mai poate sa fi avut un accident in zona fetei in copilarie si atunci nu ii mai creste.

| Lyndsey explică (pentru cosminnick3000):

As zice ca e prea matur pentru varsta lui. Ce boala? Eu zic ca e sanatos. Ce fel de accidente? Accidente nu a avut, din cate stiu eu. :-d Altceva?
Eu credeam ca exista o metoda mai fina de depilare.

| wforweirdo a răspuns (pentru Lyndsey):

Da. Cearalaughing))

| Lyndsey explică (pentru wforweirdo):

... Aham... thinking