| greenapple a întrebat:

Exista extraterestrii? Pareribig grin
Cum credeti ca s-au format? Adica au fost creati de Dumnezeu?big grin

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da tot dumnezeu i-a facut si pe ei.

| DeeaLove4 a răspuns:

Da exista:*
Dc? Pt. ca este pur si simplu logic nu putem fi singurele fiinte din universbig grin
Cred ca s`au format cum sa explic.Prin eruptii etc.
Ce`a mai fost pe lunalaughingS`au etc.
Orkm nu cred ca Dumnezeu i`a creatbig grin
In BIblie nu zice nimic de extraterestrilaughing
Succes:*

| Broadband a răspuns:

Io nu cred ca exista.
parca intr-o seara am vazut niste luminite ce tot isi schimbau culoarea, galben, rosu,
am zis ca sunt stele, dar dupa 2, 3 minute am vazut ca s-au miscat din locul ala.
am intrebat p cineva si a zis ca sunt satelitii de astronomia pamantului, sau ceva de genu.
dar oricum nu cred ca exista extraterestii.
parerea mea...

| VladsBoss99 a răspuns:

Da exista.Nu avem cum sa fim singuri in univers