| maria_4948 a întrebat:

Exista pastile, unguiente, creme...ceva...pentru cresterea sanilor? Care ar fi acestea? Ati folosit? A functionat? si in cat timp se vad rezultatele?

Răspuns Câştigător
| missbeatris a răspuns:

Pai cel mai indicat ar fi tinctura de marar, pe baza de marar sau sunt ci cateva creme in magazin in nu prea dau rezultatul dorit cel mai bine ar fi cu tinctura pentru ca este si testata din punct de vedere medical si este naturala daca doresti prin masaj intra aici http://www.sarcina-nasterea.ro/......nilor.html sau cu ajutorul unei creme cum ar fi silluete http://siluetteplus.ro/ sper ca ti-am fost de ajutor! funda?

5 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Buna, Maria!
Da. exista a folosit o prietena si mi-a zis ca a functionat.Este o crema la Avon mai intai iei legatura cu un reprezentant Avon si este o crema Mov din cate imi amintesc eu...si nu este foarte sucmpa:-?
Bye, bye
www.WarAndRiot.blogspot.com

| MihaiN1 a răspuns:

Din cate stiu eu nu exista asa ceva, sanii se pot marii doar prin operatie. ( Nu ti-as recomanda sa faci asa ceva, o sa arate ingrozitor ).

| missbeatris a răspuns:

Si da cunosc o fosta colega care avea bustul de 70 cm iar dupa ce a folosit tinctura de marar a avut 83 cm cam in 2 saptaman si juma depinde de oraganism...

| littledeea a răspuns:

:-\ nu stiu

| Dulceatta a răspuns:

Buna!
Imi pare rau dar nu exista nimic pentru cresterea sanilor.
Poti sa iti facii operatii pentru cresterea sanilor.
happy sper ca raspunsul meu te-a lamutit