| JusTPauL a întrebat:

Exista posibilitatea sa învăț mate și fizica pe internet? În asa fel încât sa iau nota de trecere la bacalaureat.

Răspuns Câştigător
| StevenMetalhead a răspuns:

O da, unul de mate ți-l recomand, este profu Ioan URSU, deci ăsta-i channel-ul său
https://www.youtube.com/channel/UCO1-tdzxURSqqIVI0CkwhhQ
m-a ajutat foarte mult să înțeleg bazele mai multor exerciții din matematică și la fel te va ajuta și pe tine, ar tot soiul de teme la toate clasele. Recomand. Referitor la fizică, trebuie deja să te consulți cu profesorii, ei de obicei din start știu ce va fi la aproximativ la BAC, de aia să nu te temi să-i întrebi. Baftă!

1 răspuns: