| GraveDigger91 a întrebat:

Exista vreun tratament anti oxiurii cu usturoi?

Răspuns Câştigător
| Ara997 a răspuns:

Ti-am mai raspuns odata, dar adminul mi-a sters postarea. poate acum o sa ma lase in pace.
deci igiena mainilor este esentiala.
consumul de samburi de bostan cu miere pe stomacul gol, de usturoi sub orice forma si cu orice ocazie.
daca tu ai, au si ceilalti membrii ai familiei. deci i ei trebuie sa adopte aceeasi conduita.
citeste mai multe aici
http://www.i-medic.ro/remedii/remedii-naturiste-pentru-oxiuri

1 răspuns:
| Natalie4u a răspuns:

Exista Zentel. Am folosit acum câțiva ani, mi-a dispărut si după un timp a trebuit sa repet tratamentul apoi mi-a dispărut de tot și nu am mai avut probleme.