| dragonslep a întrebat:

Fac antrenamente de box si cand ma lovesc la nastot imi curge sange, ce sa fac?

3 răspunsuri:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Nu mai fa box vere...Stii cum suna intrebarea ta?!"Sunt mecanic dar nu vreau sa ma murdaresc de ulei, ce sa fac?"

| dragonslep explică (pentru AlecsRvaSpunePa):

Nu, nu ai inteles, sau poate nu m-am exprimat eu corect, ce as putea sa fac sa se opreasca sangerarea mai repede adica ce pot sa imi pun la nas ca sa pot continua

| AlecsRvaSpunePa a răspuns (pentru dragonslep):

Nu poti face nimic la inceput.In timp, dupa multiple lovituri, venisoarele o sa se cauterizeze si vei sangera tot mai putin.Dar e nevoie de timp si multe astfel de lovituri.

Ai zis ca iti curge doar cand te lovesti.E ceva normal. Daca iti curgea random, atunci aveai probleme cu tensiunea.Problema pe care tu nu o ai.

In concluzie ridica garda si nu te lasa chiar daca iti curge sange.In timp va fi tot mai putin!

Bafta!