| jojojojome546 a întrebat:

Fac o activitate de ceva vreme,uni vorbesc de bine altii de rau, nu asta e problema, stiu ca sunt bunicica la ce fac.problema este ca ma descurajeaza unele ganduri altele ma incurajeaza,ca ar trebui sa fac sa nu mai am stari din astea nasoale? uneori am impresia ca e bine altadata am impresia ca e rau si parca ar cadea cerul pe mine de supare si nervi ca nu iese! cum fac? pareri? funda cel mai bun si "ne la misto raspuns", va rog, e chair serios!

Răspuns Câştigător
| Destroyer234 a răspuns:

Pai ar trebui s-a incerci ceea ce iti propui sa vezi daca i-ti iese. Nu mori daca incerci! happy

1 răspuns:
| DaReZon a răspuns:

Ehhm, pai si eu am aceasta stare cateodata. Uneori cand sunt intr-o activitate sunt ceva de genul "azi nu am chef de a face asta, imi pare rau ca m-am oferit" si maine "abia astept sa fac asta astazi". Asta e ca un exemplu. Faza e ca esti ca mine. Astazi esti intr-o dispozitie proate, maine este intr-o dispozitie buna. Mereu cand sunt in a cea proasta stau doar la calculator si trandavesc. Iar noaptea inainte sa ma culc ma gandesc ca nu m-ai am chef sa fac nimic in viata. Cand sunt in cea buna am chef de facut multe. Acum nu stiu nici eu cum sa rezolv asta. Asa esti tu. Nu ai ce ii face. Am incercat sa gasesc si la mine o modalitate. Dar nu prea ai ce face.