| AliG a întrebat:

Fac sala de o saptamana si deja se vad rezultate. Cum e posibil? Sunt slabuta, am putina grasime pe abdomen, am observat ca deja incep muschii sa iasa in evidenta. Cum e posibil sa se vada rezultate asa repede? Fac doar fitness si nu iau nimic(pastile, fiole).

1 răspuns:
| immortalfaith a răspuns:

Tu si Zeus, cresteti intr o saptamana cat altii in 1 an
Fetele se antreneaza prost, stai linistita ca n o sa cresti in masa musculara prea mult daca asculti sfaturile antrenorului
E normal sa ti se "umfle" muschii in primele luni de sala, este efectul ala de pompare