| AliG a întrebat:

fac sala de o saptamana si deja se vad rezultate. Cum e posibil? Sunt slabuta, am putina grasime pe abdomen, insa am observat ca deja incep muschii sa iasa in evidenta. Cum e posibil sa se vada rezultate asa repede? Fac doar fitness si nu iau nimic(pastile, fiole)

5 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Usor. febra musculara face ca muschii sa fie mai umflati. cand acidul lactic paraseste muschii, adica trece febra, vei parea mai mica.

e normal, raspunsul muscular la nevoile noi. orice corp care intra in ceva anormal lui (inceputul sportului) se comporta aiurea...cu timpul febra musculara va trece la fel si senzatia ta ca esti mai mare ca de obicei, teoretic. ca in practica facand sport muschii vor creste si ca volum happy.

| StefanIntrebare a răspuns:

Si eu am inceput sa fac un sport si nu am mai facut de mult timp sport. Acum se simt si se vad rezultatele si sunt si mai flexibil.

| AliG explică (pentru StefanIntrebare):

Si mai am o intrebare. simt o presiune la nivelul pieptului. O fi de la sport?

| Biancayoucorn a răspuns:

Inseamna ca ai muschi rezistenti si puternici

| AliG explică (pentru Biancayoucorn):

Instructoara se mira ca n am mai facut sala... a zis ca dupa ochiul ei, am structura unei culturiste. Deci la mine rezultatele se vor vedea repede?