| mardeamor a întrebat:

Fac sex neprotejat de mult timp si nu ejaculeaza in mine mereu are grija insa vreau sa stiu mai multe despre asta.cand nu trebuie sa imi fie frica ca raman gravida.adica inainte sau dupa ciclu.cate zile? daca maine trebuie sa imi vina ciclul iar azi fac sex neprotejat mai imi vine daca raman gravida? cate ceva despre asta va rog mult mersi

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie frica cand are prezervativul cand nu e rupt si cand nu ejaculeaza.indiferent ca ai sau nu ciclu... daca faci fara prezervativ poti ramane insarcinata oricand asa ca ai grija! sad

| claudica a răspuns:

Cand esti gravida poti avea si ciclu cand ai ciclu poti ramne si gravida depinde de corpul tau dar cel mai bine e sa folosesti o metoda de contraceptie