| Kife a întrebat:

Fani anime? Vreau si eu niste anime de dradiste(saruturi, inbratisari) si niste detalii(o mica descriere daca se poate) va rog. Inafara de say i live you, inuyasha, vampire kingh(gulity). Va rogg.

Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

Ao haru ride, Akagami no Shirayuki-hime( l-am vazut de 3 ori e foarte frumos), Diabolik lovers, 73. Kaikcou wa maid-sama,, 89.Paradise kiss (este un anime mai vechi dar si acesta e super), 107.Sukitte, 119.Tonari no kabitsu

| Kife explică (pentru sweetys):

Mersi desi jumate le-am vazut. La paradise kiss mai am ultimul episod(tare)

1 răspuns: