| anonim_4396 a întrebat:

Salut, este adevărat că fetelor le plac băieții epilați pe picioare? De ce naiba te-ai face pe picioare, ești femeie?

10 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cred ca mai mult le plac baietii inteligenti, care stiu sa scrie corect. Nu conteaza epilarea.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu big grin
Unele fete prefera, pardon - "le place" astfel de baieti, alte fete prefera baietii care se epileaza pe picioare. Nu este o regula.

Zi faina!

| DoarBogdan a răspuns (pentru DoarBogdan):

Oo ai modificat intrebarea. Da, asa da. Acum mai mergewinking

| Sofer a răspuns:

E urat cu ditamai pădurea pe picioare. Eu ca băiat ma fac pe picioare happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde. Mie personal îmi plac cei neepilați dar care să nu aibă păr mult, des sau închis la culoare pe pcioare. Nici așa nu e estetic.

| Michaeel a răspuns:

Prea multe generalizări. Dacă fetelor le plac băieții cu x sau care fac y ori dacă băieților le plac fetele care poarta z... Etc, etc. Fiecare om vede frumusețea în felul lui dar acum nu cred ca le plac bărbații epilati, mai ales ca asta e o moda noua și făcută de bărbați care vor sa para mai feminini.

| S8N a răspuns:

Nu. Singurul loc unde ar trebui sa iti razi parul e la subrat si in zona intima.

| Kajun a răspuns:

Un bărbat adevărat nu se epilează pe picioare. Sportivi da, e normal, dar restul mi se par niște bărbați care vor să se transforme in femeie. Niște unghii cu gel le mai trebuie laughing

| Ella6 a răspuns:

Barbatii epilati pe picioare. vai mie, unde mai e barbatia in cazul asta? s-a prefacut in scrum si a fost luata de vant. Femeile in general sunt atrase de barbati cu cap, barbati care stiu ce inseamna sa fii barbat, care nu pun atat de mult accent pe cum arata si aici nu ma refer la igiena, e normal si necesar ca un om sa fie curat din toate punctele de vedere, ideea mea se refera la aspectul neglijent al barbatului, care nu o ia razna daca un fir de par nu sta la locul lui, care nu lesina daca i-a iesit un cos pe fata, care nu se da cu lac pe unghii, epileaza, penseaza, machiaza etc. Barbatul e barbat. Daca se epileaza pe picioare devine femeie (asta nu si in cazuri mai speciale dar intelegi ideea)

| Darkfuzion7 a răspuns:

Nu, fetelor le place baieti care stie sa vorbestem corecte gramatical ba afanalbetule