| bomboniqueeeeeeeeee a întrebat:

Fetelor ati fost vreodata la ginecolog? Cum isi da seama medicul daca esti sau nu virgina? iti introduce ceva in orificiun vaginal? explicati-mi si mie ..As dori sa merg la un control deoarece mi-am introdus un Ob in vagin si mi s-a dilatat un pic gaurica adica nu mai e ca inainte stramta. Vreau sa imi fac un control sa vad daca mai sunt virgina

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Un ob nu te dezvirgineaza. Doar un penis poate face asta. Stai linistita. Doctorul nu-ti introduce nimic in vagin daca este virgina, n-are voie. Poate sa-ti faca o ecografie sau doar vorbiti. Bafta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Doamne iarta-ma. Invata si tu un pic de anatomie.