| iiooaannaa26061994 a întrebat:

Fetelor cand sunteti sigure ca un baiat va iubeste?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Niciodata nu poti fii sigura ca te iubeste. pentru ca baietii de fiecare data o dau in baralaughing.sa fie atent cu tine, sa tina la tine etc

| rocsu a răspuns:

Depinde de baiat...niciodata nue sigur daca te iubeste dar daca simti acest lucru big grin

| bogdan8907 a răspuns:

Acum o luna si 2 luni am aflat ca pe fata pe carwe o placeam ei ii ploacea de un coleg si el c and a aflat a zis hai acum ca eu fac ca TRE sa imi cressc media, dar eu cum am auzit asta am vb cu ea pe mess si i-am zis ce sentimente am pentru ea si i-am zis ce o zis acel coleg si am tot vb vreo 3 ore si am intrebat-o daca am sanse sa fiu cu ea am mai vb si dupa 10 min ma intreaba daca vreau sa fiu cu ea! dar eu asta vroiam sa va spun ca noi tinem reciproc unul la altul se vede ca ne iubim! nu ne intereseaza ca colegii rad si uite deja am facut 6 saptamana de cand suntem impreuna

| Blackbuterfly a răspuns:

Cand iti zambeste tot timpul, te complimenteaza, are ochii sclipitori cand te priveste...mai sunt multe dar acum nu imi trec prin capbig grin, dar daca vrei sa fii sigura ca te place intreaba`l sau daca nu ai curaj pune pe un/o prieten/a sa il intrebe ce parere are despre tine mai bine un prieten baietii vorbesc mai deschis intre ei decat cu fetele. sper ca te-am ajutat:*