| RoxAnana a întrebat:

Fetelor, sa presupunem ca sunteti de un an cu un baiat (impreuna) si pana acum i-ati facut un singur cadou, iar el nu v-a dat nici un cadou. dar in schimb va zice ca va iubeste. ce faceti in cazul asta? il intelegeti ca nu vrea/nu ii face placere sa va ia cadou? il certati? inca mai sperati? ast parerile voastre:*

2 răspunsuri:
| andreyuu a răspuns:

Daca tot zice ca te iubeste, incearca-l. Prefa-te ca intr-o zi vi cu niste plase grele si vezi daca se ofera sa ti le ia.

| giulia890 a răspuns:

Poate n-are bani de cheltuit pe cadouri big grin