| cucu a întrebat:

Fetelor ...cate dintre voi mai stiti sa va imbracatzi decent? dar totusi sa va punetzi in valoare corpul?
consideratzi ca este necesara o tzinuta agresiva atunci cand iesitzi in club sau la petreceri gen majorate craciun rev?
- baieti ce v-ati dorii sa vedetzi in jurul vostru fete imbracate vulgar? cu fuste pe jumatea fundului si sanii mai mult de jumate pe afara? sau o fata imbracata decent?

Răspuns Câştigător
| Tabii. a răspuns:

Eu ma imbrac decent si consider ca o fata/femeie poate fi sexy purtand ceva decent.Sincer fetele care se imbraca vulgar vor sa se daruiasca baietilor pe "tava" si sa fie ceea ce nu sunt.happy

12 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Zdrentele sunt la moda acumlaughing...eu una sunt destul de decenta, iar cele care sunt imbracate in zdrente sunt zdrentelaughingbig grinbafta

| Butsilee a răspuns:

In club, dupa parerea mea daca esti solo cam ar trebui (valabil pentru fete) cel putin eu asa as face big grin

Răspuns utilizator avertizat
| i.love.me a răspuns:

Buna, eu apreciez mai mult o fata imbracata decent.sunt fata si nu este genul meu o tinuta vulgara...fiecare are stilul sau insa asta poate fi si un dezavantaj e prima aparenta tinuta, asa isi face o persoana care nu te cunoaste o parere despre tine.happy
chiar imi place intr ta:*
voi ce ziceti baieti?

| StelutaDintreNori a răspuns:

Fetelor le place sa provoace. Doar atat. Daca nu se imbraca cu gust, asta e altceva. Principalul e sa provoace, pentru a fi in centrul atentiei.
Depinde ce te duci sa faci in club. Daca te duci sa dansezi sau sa agati.
Cat despre baieti...majoritatea adora fetele mai dezbracate.

| Ioana :x a răspuns:

Parerea mea e cA acum privirile baietilor sunt atrase mai mult de fetele cuminti si imbracate decent de celelalte s-au saturat si doar se "folosesc" de ele. Baieti. ce ziceti?

| Moneyandfame a răspuns:

Daca e mai mult dezbracata decat imbracata, imaginatia ce rost mai are? Dar na, asta e dupa preferinte.

| Lora_6439 a răspuns:

Mie imi place sa atrag atentia prin eleganta. Cu toate astea, stiu sa imi scot si corpul in evidenta.
In club. nu pot spune ca e necesara o tinuta agresiva. Deci in club nu trebuie sa te imbraci indecent. Sexy nu este acelasi lucru cu indecent. Te poti imbraca mai sumar, dar cu o limita, totusi. Pentru ca altfel esti considerata de cei din jur altceva decat ceea ce esti tu de fapt. Acelasi lucru si in cazul majoratelor.
De Craciun sau de revelion se cere imbracaminte eleganta. O rochie de seara, un pantof cu toc sau. in orice caz, ceva mai elegant, nu dezmat.
Eu ca fata nu suport sa le vad pe unele imbracate in carpe, in materiale care erau de aruncat si si-au facut fusta din ele. Mi se pare lipsa de respect si de educatie sa te imbraci in zdrente (vulgar).
Le apreciez pe cele care stiu sa se imbrace cu gust, care stiu ce si cum sa combine si cum sa arate bine. Plus ca daca vrei sa te imbraci elegant, sa fii apreciata, nu trebuie sa cheltuiesti o caruta de bani. Trebuie doar sa ai gust si rafinament. Haine ok poti gasi si-n piata.

| andriana_;) a răspuns:

Baieti s stiti ca fetele mai modeste si care se imbraca decent sunt de 10 ori mai bune. intresante si multe alte calitatzi frumoase decat fetele care se imbraca cu fustele pe jumatatea fundului. pentru ce le mai imbraca atunci?

Răspuns utilizator avertizat
| tu esti originalul nu copia a răspuns:

Cred ca da mai sunt fete care se inbraca decent dar pe alea nu le gasesti la DISCO sau la petreceri.pentru ca fetele cuminti nu stau la DISCO POOOOOOOOOOP

| [a]nDaTPU a răspuns:

1º la club nu poti sa te duci exagerat de 'decent'. dar nici sa fi mai dezbracata decat animatoarele.cu un patalon lucios. o bluza putin mai lunga si niste tocuri e perfect.nici prea decenta dar nici prea 'zdreanta'-
si 2º nu cred ca baietii la disco se uita dupa fete decente.
dar trebuie sa le intelegem si pe cele care isi scoate la 'vanzare' corpul cu un decolteu sau cu o fustita. poate asa au fost invatate, poate asa le place.nu trebuie sa le dam la o parte si sa le spunem zdrente. pun pariu ca toate fetele care au raspuns ar fi incantate sa mearga la club cu o fustita mini si privirile sa fie inspre ele toata noaptea
sper ca te/va ajuta cu ceva raspunsul meu happy