| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, ce cadouri ati facut iubitilor vostrii cand ati facut 1 an?(daca ati ajuns acolo). Dar cand a fost ziua lor de nastere?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Hai, lasă cadourile pentru el.
Tu ce cadou primești de la el?
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Nimiclaughing

| Cryssy a răspuns:

Nu am ajuns happy ...mai sunt cateva luni pana la ziua lui de nastere...cred ca o sa ii iau un parfum si ma mai gandesc...

| mada12 a răspuns:

Pei...la 1 an i-am facut un parfum, 2 ursuleti bot in botlaughing si o cutie muzicala in forma de inimioara...De ziua lui i-am dat o felicitare si i-am cumparat 3 lumanari de forme si miros diferit (face colectie) +muuuulti pupicilaughing

| nu-vreau-nume a răspuns:

Perna personalizata cu poza cu noi 2
breloc personalizat tot cu poza
bluze, tricouri, curele
lant, bratara de argint

| nu-vreau-nume a răspuns:

Portofel...

dar daca vrei sa fie ceva mai special, o cina in 2 pregatita de tine, si apoi un film bun, si apoi va descurcati voi laughing