| ZambetulEiNuMinte a întrebat:

>Fetelorbig grin< Va plac hainele de baieti?batting eyelashes Sa le vedeti sau sa si purtati?:X Am facut o pasiune in ultimele zile si as vrea sa-mi cumpar un tricou de baieti dar imi e naspa sa il portlaughing

9 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu am incercat dar cred ca as purta unul smug
M-am surprins deseori prin magazine uitandu-ma la haine de baieti.Imi place teribil sa vad puloverele alea in dungi pe iarna, acum o sa incep cu tricourile mai largi ca tot ai zis laughing

| Sἶrenἶa a răspuns:

Mai mult imi plac hainele de baieti decat alea pentru fete.
Ma enerveaza "moda".
Si e mai bine sa fii ...normala, decat o obsedata din`aia care vrea musai sa atraga atentia la oameni si sa-si ia haine care apar imediat. thumbs down

| BlueBroom a răspuns:

Si mie imi plac si chiar am doua negre.Primul e cu o trupa iar al doilea are un model interesant care mi-a placut mult. Le-am purtat pe amandoua si nimeni nu si-a dat seama ca sunt de baieti.

| Sἶrenἶa a răspuns (pentru BlueBroom):

Ce trupa?

| BlueBroom a răspuns (pentru Sἶrenἶa):

Nirvana big grin

| Sἶrenἶa a răspuns (pentru BlueBroom):

Aa
thumbs up

| Xonia a răspuns:

Si mie imi plaac:X

| zozoMik a răspuns:

Da :X
Mie una imi plac foarte mult tricourile de baieti love struck ma simt super bine in ele :X

| VioMdl a răspuns:

Imi plac hainele de baieti sa le cumpar pentru iubitul meu. Tu poarta tricou, zici si tu ca e universal. si te sscotilaughing