| Robert5678 a întrebat:

Fetelor, daca ar fi sa caracterizati baietii in cateva propozitii, in general, cum ati face-o?

Dar baietii pe fete?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Au un fel de a gandi unii baieti de te lasa mascalaughingIar unii nici macar nu au coborat in copac, ramanand la stadiul de mancare, hrana, imperechereoh go on
Unii au maniere, altii sunt din topor. Unii sunt relaxati, altii se uita la tine de parca ar fi la Judecata de Apoi
Unii (inca mai) cauta adevarata dragostea.Altii se multumesc cu prada de o noaptewinking

9 răspunsuri:
| Диана a răspuns:

Majoritatea sunt gen...bleaaachh! laughing Adica nesimtiti fara un pic de creier. big grin Dar mai sunt si unele exceptii rare. Inca nu am intalnit o exceptie de asta. laughing

| ladygaga a răspuns:

Pai UNII baieti sunt misogini, nepoliticosi, prosti, nerespectuosi.

Altii sunt draguti, atenti, respectuosi, timizi big grin. Mie mai mult genul asta de baiat imi place: mai timid, mai dragut, atent.
Nu`mi plac cocalarii, cei care se imbraca mereu de firma si cu ochelarii pe nas. cu cine stie ce freza ultima moda. pur si simplu. ma dezgusta.

| Derye a răspuns:

Fetele difera de la mature la imature, de la inteligente la idioate, de la dragute la antipatice si asa mai departe. Nu ai cum sa le caracterizezi. Chiar daca as face'o, fetele complica TOTUL, fac totul sa fie mai greu, mai complicat si sunt extrem de incapatanate.
Uite ca totusi am facut'o hahaha

| UninspiredName a răspuns:

Pai imi place genul de baiat dragut care se da la mine, de obicei blonzi cu ochii albastri da merge si altfel daca e dragut, daca stie sa se dea la mine...totul e ok daca o face de parca as fi curva lui nu mai merge si o incurk rau baiatul.

| cristiannn_8836 a răspuns:

Fete...greu de multumit!
Restu sunt basmelaughing

| Gesii a răspuns:

Ok. Sunt multe feluri de baieti. Se pot diferentia prin cum arata sau prin felul lor de a fi. Nu o sa incep sa zic, ca unii sunt cretini si altii faini. Fiecare au parti bune, si rele, care, odata si odata, vor fi apreciate de cineva. mmm. daca unui baiat ii place o fata, si se schimba pentru ea, ajungand la cu totul alt comportament si mentalitate [ sa zicem, in sensul rau ], este prostesc. Normal, exista baieti maturi si imaturi. Aici ma abtin putin. Nu pot sa caracterizez "baietii". Ei difera, sunt mai multe feluri [ dupa cum am mai zis]. Intr`adevar, ce sa facem, avem nevoie de ei. happy

| Gesii a răspuns:

Fiecare are parti bune. * Scuzati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele sunt inexplicabilelaughingrolling on the floorfetelor sper ca stiti de glumabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele buuuuuu baieti ieeeeeeelaughing