| alexandra98flory a întrebat:

Buna TPU
. Baietii...ce fel de fete va plac? Caracterizati-le fizic si psihic. Ca cine va mai intelege. laughing

21 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Fete care arata bine, se respecta, fashion si pline de ele care zambesc mereu si au o atitudine optimista, independente, dar care sa se implice in relatie.Deloc puternice si nici care sa vorbeasca in plus, care nu se comporta la baietii.Ar fi frumos sa stie bancuri, sa nu fumeze sau sa fie alcoolica.Totusi sa se distreze si sa stie sa fie in centru atentiei.Sa fie inalta, cu parul lung(fetele cu parul scurt isi pierd din feminitate, plus ca femeile frumoase cu adevarat au parul lung), care sa nu fie indraptat pana la disperare cu placa.O fata trebuie sa stie ce e nou in muzica, film si moda.SA fie inteligenta si sa nu fie ceva gen :"eu fac sex cu toti". Daca are sub 16 ani sa fie virgina.

| neutrino a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci cu fata respectiva.

| Dariusuu a răspuns:

Alea timide.

Le ador.

Si nu incerca sa intelegi baietii la 14 ani ( vad k esti din 98).

Nu ai sa reusesti.

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Jade dinasty, daca joci, imi poti spune ce server e cel mai populat ce imi recomanzi? si daca ai caract add me

Răspuns utilizator avertizat
| JASMYNA88 a răspuns:

Dar de ce intrebi asta? in primul rand fiecare are gusturi diferite. si nu poti fi placul tuturor si in nici un caz sa nu faci greseala sa devii altcineva pentru un baiat. cine te place te place asa cum esti! ce e cu intrebarea asta?

| alexandra98flory explică (pentru JASMYNA88):

Era din simpla curiozitate..Esti mai mare ca mine cu 10 ani ..deci cred ca esti in cunostinta de cauza..ca baietii sunt mai dificili decat fetelehappy
Sincer intrebarea era pur si simplu de curiozita.

| JASMYNA88 a răspuns (pentru alexandra98flory):

Dahappy intrebari din astea aveam si eu...cand nu stiam cum anume sa ma port in preajma baietiilor. si pana la urma am aflat ca daca esti tu insuti, deschisa si fara fumuri in cap, nu trebuie sa te chinui sa fii pe placul cuivabig grin

| alexandra98flory explică (pentru JASMYNA88):

Esti tare.=]

| alexandra98flory explică (pentru JASMYNA88):

De unde esti?

| JASMYNA88 a răspuns (pentru alexandra98flory):

Timisoara

| Jijell a răspuns:

Imi plac fetele care vorbesc deschis si nu ascund ceea ce simt. Toate lucrurile care trebuiau spuse si nu le-ai spus, vor veni si se vor intoarce impotriva ta la un moment dat.

Despre fizic nu comentez prea mult, ca fiecare are gusturile lui. Oricarui baiat care se apropie de tine, se uita la tine si deschide o conversatie, ii place in primul rand cum arati si cum esti imbracata, ca altfel nu te-ar baga in seama. Pe urma din felul in care vorbesti isi da seama si cam cat te duce capul, daca ii convine, sta pe langa tine, daca nu, cauta mai departe. Nu e chiar asa complicat. Mai important decat sa te gandesti ce fel de baiat te-ar placea, mai bine gandeste-te cum faci sa il pastrezi atunci cand il intalnesti. Pentru ca il vei intalni. Dar ca sa nu-l pierzi, trebuie sa fii desteapta.

| abNb a răspuns:

Nu ai cum sa ii satisfaci pe toti. Ai vazut ca fiecare a dat un raspuns diferit. Dar un sfat: incearca sa fi cat mai... cum sa zic. Cat mai "de treaba", ca asa se zice mai nou. Sper ca ma intelegi

| alexandra98flory explică (pentru abNb):

Stiu la ce te referi :**

| Wolfyye a răspuns:

Frumoasa,desteapta,si cam atat.

| cosminc a răspuns:

Mie personal imi plac fetele de intaltimea mea sa aiba parul blond/brunet ochi albastri/caprui si sa fie desteaptawinking

| bogdandinro a răspuns:

Fetele cu sani medii-mari hazli se comporta decent atente si sa se imbrace bine

| Anonymous95 a răspuns:

Eu unul nu pun prea mult aspect pe infatisare, doar sa nu fie obeza sau doar oase. Inaltimea nu conteaza, am 1.80 nu prea ma depasesc multe fete. Sa fie inteligenta, sa aiba simtul umorului, sa fie cat de cat credincioasa, sa ii placa animalutele si mai ales copilasii mici, sa ii placa distractia, dar intr'o anumita masura. Sa aiba un caracter civilizat, sa fie respectuasa. Sa fie cateodata tandra, gingasa, dragastoasa iar cateodata sa fie salbatica, nebunatica, inflacarata.
Ar fii mai multe chestii big grin dar imi e lene sa mai scriu laughing

| teo77 a răspuns:

HMMMM o fata frumoasa de 1 m si 70 bruneta si putin perversa

| DPaul a răspuns:

Hmm fata perfecta ca sa ma intelegi mai bine iti fac un portret amanuntit laughing.
Pai imi plac fetele de varsta mea sau un an -doi mai mici ca mine.Culoarea parului nu prea conteaza cu toate ca prefer blondele si brunetele.Culoarea ochilor ce-a da domnu'. Corpul nu trebuie sa fie de fotomodel dar sa fie cat de cat acceptabil.La psihic..hhmmm.Sa fie amuzanta, inbtelegatoare, iubareata, desteapta(cat de cat), si sa stie sa aiba grija de mine si sa ma iubeasca...cam atat happy

| TuttyFNK a răspuns:

Bruneta sau Satena aproximativ 1.65-178 inaltime, sa fie intre si intre la kg, sanii mari laughing, si in general sa fie draguta, timida, sa stie sa se poarte, si sa fie iubitoare si zapacita laughing