| AnemonaP a întrebat:

Fetelor mi-am cumparat un sutien cu intaritor, mi se para ca imi face sanii prea mari si ma cam deranjeaza, sa-l port? Funda+vot
P. S. fara raspunsuri stupide!

Răspuns Câştigător
| dreamgirl16 a răspuns:

Depinde de alegerea ta, intai trebuie sa stii ce nr porti tu la sutien? Daca porti 2 sau 3 poti sa portsi sutien cu intaritor insa daca porti 4, 5 vei arata ca o dsoara care isi alapteaza copilullaughingAdica e la alegerea ta scumphaa,insa daca tu zici ca ti arata prea mari atunci renuntsa la el, sau descoase`l si scoate intaritorul daca poti! Eu nu stiu daca poti pentru ca nu am incercat incalaughingBafta, te pup:*

3 răspunsuri:
| CrisutzuxD a răspuns:

Poarta-l ...nu asta le plac baietilor? in fata mare in spatebatting eyelashes

| Larisa_3441 a răspuns:

Eu spun sa nu il porti asa mi s-a intamplat si mie m-a durut au pe mine si nu l-am mai putut suporta asa ca cumparati un sutien in care sa te simti bine

| Aylinn a răspuns:

Nu noi il purtam ci tu. Daca te deranjeazaa si nu te simti ok cu el nu-l purta.