| SalutTpu a întrebat:

Fetelor, voi credeti ca are vreun rost sa fi cu mai multi baieti inainte de baiatul visurilor tale, chiar daca sti ca nu ei vor fi alesi?

Răspuns Câştigător
| inna a răspuns:

Pana ne gasim printul trebuie sa sarutam multe broaste laughing

5 răspunsuri:
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Pey in primul rand nu ai de unde sa stii ca nu unul din ei va fi cel ales daca nu incerci sa fii cu el si sa il cunosti cat mai bine...si daca iti place de un baiat iti dai seama ca incerci sa vedeti daca tine daca nu tine.macar pentru distractie daca tu nu simti ca ar fi alesulhee hee

| Buburuzza a răspuns:

Nu. Chiar nu are nici un rost.
Daca mu simti. adica poate fi o simpla tractie fizica, sau doar un place o bucatie nu tot. daca nu ai fluturasi si toate cele trairi atunci cand te gandesti chiar nu vad sensul.
Hai sa vim de dragul de a fi ca toata lumea vrea sa fie cu el/ ca celelalte fete sunt si chestii de genul.
NU. eu una spun ca NU are rost.

| Buburuzza a răspuns:

Nu. daca nu e el si nu te topesti cand te gandesti al el, cand ii simti parfumul, cand il privesti... nu.

de ce sa fii cu unul pentru ca lumea spune ca-i bun si etc. chiar NU are sens. Parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca daca nu ai sentimente adanci fata de acel baiat nu are rost! daca iti place putin de el cred ca se va termina repede...

parerea meahappy

sper ca te-am ajutat, bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, are un rost. Tu ai impresia ca sti cum este baiatul perfect pentru tine. Poti experimenta ca sa gasesti un baiat mai bun decat cel al visurilor tale. Nu se stie niciodata din-nainte care este alesul.