| MihaiAndrei666 a întrebat:

Fetelor, cati cm aveti in talie?

12 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

N-am masurat-o niciodată, pentru ca nu-mi pasa de cm, pentru mine e important sa nu fiu grasa cat o balenă ucigașă și nici slaba ca scândură din gard

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult de 60 sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar fundul? thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai mult de 90 rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da sanii trebuie sa fie mai putin de 90. Altfel nu-mi placi sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci nu-ți plac....bine sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Putin ma intereseaza circumferintele tale... eu ma asteptam sa nu dai curs unor intrebari asa penibile.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te plictisești sa tot faci asa?
Ma intrebi ceva, sunt drăguța si îți răspund si apoi imi răspunzi pe un ton superior si indiferent. Dintre noi 2, chiar crezi ca tu ești ăla care domina?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu iti zic ca te cred mai buna de atât si tu ce faci? dai vina pe mine? tu esti in control din moment ce eu ma tin dupã tine. Mai existã si alte tipe.nu esti singura de pe Terra.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Singura care-ți da atenție love struck

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici nu mai vorbesti cu minesad

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tie intentionam sa-ți scriu...