| monicaaa17 a întrebat:

Câți cm aveti in talie, fetelor?

21 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Cand intrebi de marimea taliei fetelor, este ca si cand ai intreba de varsta acestora, nu? Probabil...

| SilentRain a răspuns:

Nu i-am măsurat niciodată, pe mine ma interesează sa nu se rupă cântarul când urc pe el

| Dismally a răspuns (pentru SilentRain):

Pana la 180 rezista, n-ai de ce sa-ti faci griji big grin

| SilentRain a răspuns (pentru Dismally):

Dacă trec de 60 de kg, întru în depresie, am fost grasa și nu vreau sa mai fiu în veci, veci, veci, vecilor!

| Dismally a răspuns (pentru SilentRain):

60 de kg nu e prea putin?

| SilentRain a răspuns (pentru Dismally):

Am un 1.70, și tot ce trece 57 arat oribil, asa e corpul meu format
Sunt unele tipe care au greutatea mai mare și sunt scunde dar arata ok broken heart

| Dismally a răspuns (pentru SilentRain):

Cred ca esti tu putin paranoica, nu are cum sa fie mult 60 de kg la 170 happy

| SilentRain a răspuns (pentru Dismally):

Depinde unde ții se depune
grăsimea... Pe umeri și solduri e ca naiba!

| Dismally a răspuns (pentru SilentRain):

La 1.70 si 60 - 65 de kg nu prea cred ca are ce se depune laughing

| SilentRain a răspuns (pentru Dismally):

Ba doa '
Da pentru mine e ok 50 ca nu arat ca o scândură

| Dismally a răspuns (pentru SilentRain):

Eii nu, la 1.70, 50 de kg cred ca e prea putin, o sa te ia vantul laughing

| SilentRain a răspuns (pentru Dismally):

Ți-aș trimite o poza dar nu mai crede ca am 50, depinde f mult și de forma corpului

| Dismally a răspuns (pentru SilentRain):

Depinde si cat de obiectiva poti fi, am cunoscut persoane care se vedeau grase desi nu erau deloc si persoane care se vedeau perfecte desi nu erau nici pe departe happy E greu sa te poti aprecia singura, de cele mai multe ori ai tendinta sa exagerezi.

| SilentRain a răspuns (pentru Dismally):

Posibil sa fie doar grasa din mine thinking

| Dismally a răspuns (pentru SilentRain):

Grasa din imaginatia ta probabil happy

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

64 love struck m-am îngrășat

| anonim_4396 a răspuns (pentru supadeceapa):

Cu tot cu ceapa aia ai 100 kg

| supadeceapa a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici măcar jumate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

61.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să mor dacă mi-am măsurat-o vreodată, dar oricum, sunt mulţumită de ea.

| SataniccBichh a răspuns:

Eu am 73 happy se putea si mai bine dar totusi sunt multumita cu mine.