| xXWolfGirlXx a întrebat:

Fetelor,Vreau sa imi schimb personalitatea dar nu stiu cum...Eu sunt o fire mai zglobie curajoasa, adventuroasa si galagioasa....As vrea sa fiu timida, mai sperioasa, tacuta(Ca si fluttershy(mlp)daca stiti).Cum as putea sa fiu asa! funda! plz!

Răspuns Câştigător
| ionika17 a răspuns:

Nu, iti schimba personalitatea, deoarece este mai bine sa fi mai curajoasa, decat timida! Iti spun eu din propria experienta! Deoarece fiind timida, unele lucruri care ti le-ai dori sa le faci nu ai putea! Ramai asa cum esti! Succes!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Rămâi așa cum ești, cine te va îndrăgi, te va îndrăgi zglobie cum ești.
Pa, pa.

| adw28 a răspuns:

Nu trebuie sa te schimbi..cine te place te place asa cum esti..si este foarte rau sa fi timida..ramai asa!