| costy20 a întrebat:

De ce nu merge facebook?
funda
ajutorr

Răspuns Câştigător
| Floryna97 a răspuns:

Buna happy nici mie nu-mi merge facebook-ul ...si parerea mea este ca iti este expirat browserul x-( Dar uite eu de exemplu mi-am edescarcat de pe google facebook-ul direct big grin

6 răspunsuri:
| Leatherleader a răspuns:

Mie imi merge(chiar foarte bine)!

| Anca2999 a răspuns:

Mie imi merge..probabil ai contul blocat, ori de la cei care lucreaza pentru facebook ori ti-ai blocat/sters pagina fara sa mai ti minte..altfel nu stiu ..cauta solutia

| InnocentSίn a răspuns:

Buna. Si eu am vaut aceeasi problema.Seteaza-ti data corect si o sa-ti mearga.(data pc-ului in cea de azi)Adica 10.05. 2013
Bafta! kiss

| MaryWhiteRose a răspuns:

Si mie imi merge.Incearca alt server confused.

| Inovssakura a răspuns:

Poate ai block-uri multe. sau nu iti merge tie netul. sau ai gresit parola. sau contul tau a fost hacked

| cristiandu273 a răspuns:

Pai,ce zice?