| anonim_4396 a întrebat:

Fratilor de ce tot puneti intrebari gen " m-am desp de nu stiu cine ce sa fac sa uit mai repede"? ..NU AVETI CE SA FACETI... asta e. suferi putin trece...nu va inteleg de ce puneti niste intrebari al caror raspuns nu il stie nimeni? voi ( majoritatea) care intrebati asa ceva chiar nu ganditi?

3 răspunsuri:
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Nu te lua de ceilalti...Pentru ca e posibil sa treci si tu prin asta.Trebuie sa respecti sentimentele celorlalti.Stiu ca uneori e enervant, dar gandeste-te cum te-ai simti tu daca ti-ar atrage atentia cineva in modul in care ai facut-o tu.Si scuze daca te supara raspunsul.

| AndyLavy a răspuns (pentru AiEnmaYuuki):

Am trecut prin asta. si tocmai de asta si zic ca nu e nimic de facut. si am vazut nu una, ci fff multe intrebari la fel. nu exista leac pentru asa ceva doar timp.

| AiEnmaYuuki a răspuns (pentru AndyLavy):

Ai perfecta dreptate, dar nu toata lumea gandeste ca tine si ca mine, de asta multi oameni au nevoie macar de incurajare.Tu esti din categoria celor puternici, dar sa stii ca toti si-ar dori sa fie ca tine, uneori, chiar si eu.Toate cele bune