| Joliee a întrebat:

Fumaţi? La ce varsta ati inceput? Ce varsta aveti acum?

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

Buna! Nu, nu fumez si nu voi face greseala asta niciodata! In primul rand am o SINGURA viata de trait si vreau sa fiu sanatoasa nu ca pe la 30 de ani sa arat ca la 60 si sa ma doare toate 'cele, in al doilea rand sunt bani risipiti aiurea, degeaba si in al treilea rand este un "tic/obicei" prost de a fuma. Eu iti spun sa te lasi de fumat ca iti strici viata, vei regreta mai tarziu asa cum spun toti sad
O zi buna! :*

7 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Hmm,greu de spus, imi aduc aminte ca pe la 12 ani am fumat o tigara dintr-un pachet de tigari de a lu' bunicu, apoi...peste vreo 2 ani, adica la 14, as putea spune ca am inceput sa fumez constant, un pachet la 3/4 zile, apoi pe la vreo 15 nu am mai fumat vreo 6 luni, ca apoi dupa alea 6 luni sa fumez iarasi constant pana acum, la 17 ani.

| Joliee explică (pentru RockNbeer):

Sper ca viciul acesta, al tau, sa nu devina o boala pentru tine. sper sa renunti cat mai poti :3. ia-l ca pe un sfat nu in nume de rau. pa-pa :*!

| RockNbeer a răspuns (pentru Joliee):

Trebui sa fi destul de dobitoc sa crezi ca fumatul chiar reprezinta un viciu laughing, devine un viciu cand vrei sa devina un viciu.
Daca il vei considera o chestie vitala, fara de care nu poti trai, devine o "boala".

| Joliee explică (pentru RockNbeer):

Ti-am spus, nu-l lua in nume de rau. nu te-am jignit, asa ca nu iti permit sa ma faci dobitoaca! hai salut!

| RockNbeer a răspuns (pentru Joliee):

Ohh,nu ma refeream la tine in special, dar daca te-ai simtit si tu, nu-i vina mea.
Chears...

| nowar a răspuns:

Nu,nu fumez nu am motiv sa fumez, nu vreau sa fumez pentru ca mi-ar afecta sanatatea, nu mi se pare nimic 'cool' in chestia astawinking

| DaYannaDG a răspuns:

Nu, nu fumez si nici nu am de gand sa ma apuchee hee