| SweetGirl_9963 a întrebat:

Voi la ce varsta ati inceput sa fumati? p. s: eu m-am lasat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei,
N-am fumat niciodată și sper că nici nu o voi face. Am 14 ani. Am declarat război fumatului de mult timp.
Felicitări că ai reușit să te lași, baftă să nu te reapuci!
C`ya.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe la 8 - 9 dar ultima tigara care am luat-o a fost la 16 ani sau 15 mai ales fumam rar nu des.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

La 14 ani,dar, fumez doar cand ne apuca pe mine si prietenele mele, asta foarte rar.tu?

Răspuns utilizator avertizat
| Lucinca a răspuns:

Nu fumez

| JusTMeEmmY a răspuns:

Eu am inceput tarziu(la 15 ani) si fumez de 5 luni(1 2 tigari pe saptamana) si numi plac dar mai fumez cu prieteni(unii fumand si de la 10 ani.) eu cred ca o sa ma las cat de curand

| Agutzzza a răspuns:

Cati ani ai?

| Ramo_9946 a răspuns:

Am inceput la 13 ani dar nu mai fumez...ma mai tenteaza din cand in cand dar nu fumez pentru ca stiu ca nu-mi face binehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu m-am apucat desi am avut ocazii.pot spune ca nu m-a tentat