| B3happy a întrebat:

Funda! Am incercat sa fac cont pe youtube, si, cand am dat la "new to youtube? create an account" mi-a aparut ca trebuie sa fac cont pe google. Asa ca am facut pe google, dar la youtube a ramas numele Andreea Ioana, cum l-am pus la google. Cum pot sa-mi fac un username pe youtube cum au altii?

2 răspunsuri:
| B3happy explică:

Nu ai inteles intrebarea mea, dar am rezolvat eu. Mersi oricum.

| addiy a răspuns:

E foarte simplu...pe youtube te loghezi cu un cont de gmail..deci e acelasi cont cu cel de google