| ptoxon a întrebat:

Vreau sa fac o farsa cu ceva care pateaza dar nu stiu ce sa folosesc, ma gandeam la cafea, am auzit ca iese cu sare, aveti alte idei mai sigure?

Vreau sa recuperez de la 1 aprilielaughing

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ideea este ca, aia nu va mai fii farsa, ar putea fi o gluma proasta, pe care nimeni nu o va gusta, putand sa te coste extratricularea, sau o nota mica la purtare, plus ca parintii tai sa fie fortati sa plata lucrul acela, pe care tu l-ai stricat cu gluma proasta.
Ma rog, nu mai are nici un haz sa faci glume dupa saptamani bune de la ziua pacalelii, aia se cheaa deja razbunare si toata lume ate va condamna.
Nu ai decat sa mai astepti 1 an, pana la 1Aprilie 2017, sa-i faci si tu o gluma!

| ptoxon explică (pentru Violleta2022):

Stai linistita, fac farsa cu cineva cu care imi permit si stiu sigur ca nu se supara, ne cunoastem de ceva ani buni. persoana careia vreau sa ii fac asta are 22 de ani garantat nu o sa ma spuna parintilor sa vina sa ma bata laughing