| anonim_4396 a întrebat:

[funda] Buna am 14 ani si ma confrunt cu o problema jenanta si as vrea sa va cer niste sfaturi. Sunt baiat, am 14 ani si de cateva luni parul meu frumos a inceput sa se rareasca pana cand in zona de pe marginile capului si in partea de sus firele sunt foarte foarte rare. oare v-a creste vreodata la loc? Sau v-a ramane asa? Va rog ajutati-ma cu niste sfaturi!crying

4 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Posibil sa fie o chestie genetica. Daca tatal tau are aceeasi problema, e posibil sa o fi mostenit.Stiu ca la baieti parul se regenereaza mai greu. Nu stiu daca il vei mai avea ca la inceput dar poti incerca diferite solutii pentru regenerare cu toate ca rezultatele nu sunt intotdeauna sigure. Deocamdata nu cred ca e cazul sa-ti faci probleme ca vei cheli, stai linistit!

| valentinpopescu a răspuns (pentru Ramo80):

Da dar parca e tot mai rarcrying

| Ramo80 a răspuns (pentru valentinpopescu):

Nu te mai stresa. F multe persoane se plang de caderea parului si din pacate exista prea putine rezultate prin folosirea produselor pentru par. Ai macar speranta ca poate se mai regenereaza, esti inca micut.

| DιιιάLøvєs1Dツ a răspuns:

Uleiul de racin e foarte bun happy.dar ar trebui sa mergi totusi si la doctor ...ca nu cred ca iti cade asa din senin. bafta :*