| Cdzgariat a întrebat:

FUNDA! Buna! Am o nelamurire.Stau cu un baiat de o luna.Acuma o saptamana m-a intrebat daca sunt virgina.Si i-am zis adevarul ca sunt. Ma tot bate un gandul ca maine sa il intreb ce vrea de la mine, ce asteptari are? Pentru ca fosta relatia a sfarsit din cauza ca dupa 4 luni baiatul ma batea la cap cu sexul.

Ma tot gandesc, cred ca era mai bine sa il fi intrebat pe fostul la inceput ce intentii are fata de mine, nu sa pun eu ca proasta suflet in relatie pe degeaba, fara sa stiu ca uramarea satisfacerea lui nu sentimentele adevarate.Sa il intreb pe actualul? Cum?

Deci un sfat va rog.Cum sa ii spun? Cum sa il abordez? Nu vreau sa patesc la fel ca in fosta relatie.

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Teodora25 a răspuns:

Toti baieti vor acelasi lucru:sex, si eu am avut multe prietenii cu baieti in care se bazau k poate reusesc sa scoata ceva de la mine dar singurul lucru care trebuie facut e sal privesti cu incredere si sa-i spui de la inceput k esti virgina si k vrei sa astepti momentul potrivit si ii spui k daca tine la tine te asteapta pana esti tu pregatita, un baiat trebuie sa te iubeasca pentru ceea ce esti nu pentru ca te culci cu el baieti sunt tot timpul nesatisfacuti din ce le dai din ce vor mai mult or sa vrea sa leo si sugi or sa vrea sa-ti dea **** or sa vrea sa te **** in cur...(scuzami limbajul dar asta e adevarul)poate o sa le faci tu intr-o zi dar trebuie sa fie cu persoasa potrivita nu cu cineva care asta urmareste si apoi te parasesc in general la varste fragede toti se gandesc numai la asta nici de cum la relati serioase, eu sincer am inceput la varsa de 18 ani si nu regret nimic pentru ca a fost persoana potrivita ne-am casatorit si lucram amandoi inca nu avem copi pentru ca nu ne dorim si nu ne-am casatorit decat din iubire iti doresc si tie acelasi lucru, tot ce poti sa-i spui (cu incredere) e k nu vrei chiar acum sa mergi mai departe in relatie k tu esti o persoana realista si k astepti sa vezi unde duce relatia voastra k doar nu o sa te culci cu toti cu care ai o relatie doar de cateva saptamana/luni ii spui clar k o sa o faci atunci cand simti k esti iubita cu adevarat si k iubesti cu adevara arata-i k esti o persoana serioasa si daca te iubeste te asteapta dar daca te paraseste in urmatoarea sap dupa ce ati discutat nu te iebea, sotul meu ma asteptat un an jumatate de relati pana sa vada ceva laughing deci m-a iubit, sti am avut o prietena mai demult care iubea mult un baiat si pentru el facea orice pana i-a dat si ce a vrut(intelegi ce vreau sa spun) si nu la mult timp dupa, s-a saturat de ea si a parasit-o vezi nu o iubea deloc a obtinut ce a vrut si a plecat, cateodata sunt in stare de orice sa obtina ce vrea, sfatul meu e sa o faci daca simti nevoia si esti tu pregatita nu doar k iti cere iubitul, ai fosti iubiti si o sa mai ai nu trebuie sa te culci cu toti ai grija de tine pupici

1 răspuns:
| Alexandrae a răspuns:

Sunt total de acord cu Teodora, baietii din ziua de azi urmaresc doar sex si daca nu obtin ceea ce vor scapa repede de tine, baieti sunt foarte multi.nu merita sa suferi si sa pui inima pentru unii care nu merita deloc...deci cel mai bine discuti cu el si lamuriti unele probleme legate de aceasta tema de la inceput sa nu ajungi sa suferi :*