| Cdzgariat a întrebat:

FUNDA! Buna! Am o nelamurire.Stau cu un baiat de o luna.Acuma o saptamana m-a intrebat daca sunt virgina.Si i-am zis adevarul ca sunt. Ma tot bate un gandul ca maine sa il intreb ce vrea de la mine, ce asteptari are? Pentru ca fosta relatia a sfarsit din cauza ca dupa 4 luni baiatul ma batea la cap cu sexul.

Ma tot gandesc, cred ca era mai bine sa il fi intrebat pe fostul la inceput ce intentii are fata de mine, nu sa pun eu ca proasta suflet in relatie pe degeaba, fara sa stiu ca uramarea satisfacerea lui nu sentimentele adevarate.Sa il intreb pe actualul? Cum?

Deci un sfat va rog.Cum sa ii spun? Cum sa il abordez? Nu vreau sa patesc la fel ca in fosta relatie.

Multumesc anticipat!:*

Răspuns Câştigător
| iulialina a răspuns:

Poti sa i spui ceva de genu: "in legatura cu intrebarea daca mai sunt virgina, am si eu o curiozitate, de ce te a interesat? te intreb doar pentru ca am avut in trecut niste probleme cu un alt prieten in legatura cu subiectul asta si nu as vrea sa se repete istoria..."

8 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Il intrebi pur si simplu ce asteptari are de la tine, de la relatie pentru ca tu inca nu vrei sa-ti incepi viata sexuala acum si ca ar fi bine sa-ti spuna acumadevarul pentru ca nu vreti sa sufere niciunul dintre voi.

| angel09 a răspuns:

Buna! Ai povestesti ca una din prietenele tale a avut o relatie de 4 luni si din pacate s-a despartit pentru ca el voia doar sa se culce cu ea.Il intrebi el ce parere are, cui da dreptate? Atunci ii spui ca esti total de acord cu prietena ta si ca si tu ai face la fel ca nu vrei sa iti incepi relatiile sexuale pentru moment...asa vei vedea reactia lui si vei sti ce ai de facut.Bafta!

| DeeDee28 a răspuns:

La fel cum el te-a intrebat pe tine daca mai esti virgina si tu poti sa il intrebi pe el daca si-a inceput viata sexuala. Intreaba-l si daca vrea ceva serios cu tine si cat de repede o sa iti ceara sa o faceti si cay are de gand sa astepte dupa tine. Explica-i ca tu nu vrei sa te grabesti si daca vrea ceva serios cu tine va fi dispus sa aiba rabdare.

| Isabellpink a răspuns:

Virginitatea este cel mai scump lucru al tau, sa stii asta si nu trebuie sa o irosesti cu un idiot care vrea doar asta de la tine.Nu cred ca intr-o luna ajungi sa cunosti un om pe care nu il vei cunoaste poate nici intr-o viata intru totul.Eu zic sa ii spui tu prima ca virginitatea este un lucru la care tii foarte mult si nu poti sa o daruiesti primului sau celui de al doilea venit happy. Daca te iubeste te va astepta iar daca nu atunci cred ca mai bine fiecare pe drumul lui. Sper ca te va ajuta mult sfatul meu :*

| CandyWorld a răspuns:

Poate era doar curios, cine stie? Iar daca vrei sa il intrebi frumos nu uita sa scoti in evidenta ca nu vrei sa-l minti si vrei sa stii adevarul. funda? big grin

| adystyl3 a răspuns:

Daca te-a intrebat ce vrea de la tine si daca esti virgina sigur vrea sa va iubiti platonic rolling on the floor))))))) morrrrrrrrrrr

| sergiu9292 a răspuns:

In primul rand cati ani ai? si te intreb eu pe tine daca vrei sa te dezvirginezi, nuh baiatu decide, un baiat normal ca vrea sex, toti baietii sunt asa! n`o sa gasesti un baiat care sa nuh vrea sa se culce cu tine! daca il iubesti spune`i sa te mai astepte cateva luni si dupa aia vedeti voi! sper ca te-am ajutat