| SuperGirl8 a întrebat:

Am 16 ani, si sanii foarte mici. Ce pot face ca sa creasca? Ceva uleiuri, exercitii? Rog seriozitate.

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

Crede-ma ca singura sansa sa-ti creasca e dupa sarcina.
Pina atunci insa sint atitea variante de " cosmetizare" cu un sutien adecvat. Asta bine ales schimba lookul cu doua masuri happy.
Tinctura de marar e un mit.

10 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Chiar nu poti face nimic decit unele exercitii sa-i ai tonifiati.
De ce crezi ca si-ar mai face vedetele implanturi daca ar exista alte solutii naturale?

| SuperGirl8 explică (pentru michelia):

Pai totusi, nu vreau sa fac din tantar armasar cum doresc ele, dar nimic nimic?straight face

| michelia a răspuns (pentru SuperGirl8):

Crede-ma ca singura sansa sa-ti creasca e dupa sarcina.
Pina atunci insa sint atitea variante de " cosmetizare" cu un sutien adecvat. Asta bine ales schimba lookul cu doua masuri happy.
Tinctura de marar e un mit.

| Albastru45 a răspuns:

Avem nevoie de poze pentru a-ti da niste raspunsuri precise, link

| SuperGirl8 explică (pentru Albastru45):

Si crezi ca cineva si-ar face poze la sani pentru a primi sfaturi?batting eyelashes

| Albastru45 a răspuns (pentru SuperGirl8):

Pai pana la urma e spre binele tau, nu?

| SuperGirl8 explică (pentru Albastru45):

Daca tu crezi ca e spre binele meu sa-mi arat sanii tuturor. straight face atunci da. Dar mie mi se pare o tampenie!

| Albastru45 a răspuns (pentru SuperGirl8):

Nu, e absolut normal, e o problema de sanatate, cand te duci la doctor nu e cam acelasi lucru?

| OnlyOlly a răspuns:

Multe vedete fac sala la fitness pentru pentru a-si face sanii mari, etc.

| AAMTeq a răspuns:

Am auzit ca, daca o sa adaugi mai mult marar in alimentatia ta o sa iti mai creasca. Nu foarte mult, dar totusi, decat deloc. Alte metode naturale, nu stiu. Sper ca te-am ajutat, funda? happy