| Alecssa a întrebat:

Funda! Cine ma ajuta si pe mine la un exercitiu va rog? Explica utilizarea virgulelor in enuntul "Cresterea de puiet, insa, nu este proportionala cu cantitatile mereu mai mari de albine tinere care se acumuleaza in cuibul familiei, fiind limitata de capacitatea de ouat a matcii". Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| Alecssa explică:

Nu este pentru tema, nu vad sa fi mentionar asa ceva anterior. Astazi am dat teza si nu am stiut sa fac acest exercitiu si vreau sa vad cum trebuia facut tongue

| BubuuLinna a răspuns:

Siteul nu permite rezolvarea temelor scolare sau rezolvarea la alte exercitii. Imi pare rau dar site-ul nu este facut pentru a-ti face temele.
Scuze,
Pa, pa.