| kayla a întrebat:

Funda!Colegii fratelui meu il vorbesc urat pe la spate si ziceau si despre mine chestii urate chiar daca nu ma cunosc(gen daca as f**teo ar fi ca si cum as ... pe mama)sau nu stiu asa mi-a spus iubitul meu care ia auzit in vestiar (probabil au auzit si alti colegi de-ai mei) nu stiu ce sa fac m doare cand vorbesc asa mai ales despre fratele meu dar si despre mine.Eu sunt mai linistita si nu ies in evidenta dar sunt destul de de treaba .Ce sa fac/sa cred?

Răspuns Câştigător
| drhotzu a răspuns:

Pai... baieteii sunt cam prosti, spun asta pentru ca am trecut si eu pe acolo big grin, dar sper ca am trecut peste.
ideea este simpla: nu trebuie sa iei in seama ce zic sunt idioti si atat. cu cat o sa pari mai afectata cu atat or sa fie mai rai. cel mai bine este sa ii lasi in pace si or sa taca pentru ca se plictisesc. dar repet nu te lasa afectata de ei.