| Mariajujijo95 a întrebat:

Funda! Cum imi fac suvitele cu hartie creponata? Spuneti-mi mai explicit daca puteti sa imi dati si niste pasi! Raspunsul cel mai bun primeste FUNDA! happy big grin

Răspuns Câştigător
| Lariiiiiiii a răspuns:

Deci prima data ai nevoie de :
-un pahar cu apa si hartie creponata.
Prima data iti umezesti putin parul si iei hartia creponata o moi in apa si o pui pe par si invelesti suvita si o lasi cel putin 20-30 de minute, Ai grija sa fie ude toate hartiutele de hartie creponata!
Dupa aceea le dai jos.
Cam asa se fac.
Toate cele bune happy

| Mariajujijo95 explică (pentru Lariiiiiiii):

Esti o scumpa! Te pup multumesc big grin Toate cele bune happy

2 răspunsuri:
| Elenna21 a răspuns:

1- iti umezesti parul
2-uzi hartia creponata
3-freci cu hartia de suvita de par
4-o sa ai parul colorat
5-se ia cand te speli pe cap
6-sa nu uiti sa orti manusi deoarece o sa te murdaresti pe maini