| LalLyBoOmD a întrebat:

[FUNDA IMENSA SI VOTURI! PLZ HELP] TPU, cum sa fac rost cat mai repede de bani? Nu e vorba de o suma prea mica.as vrea sa-mi iau un job, dar am doar 12 ani laughing. Va rog, daca imi dati idei care chiar functioneaza va raman recunoscatoare pe viata! Si daca fac doar 20 de lei tot e ok! Da nu sa fac treburi si sa-mi dea parintii, alte metode! Mersi din suflet! :*

3 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Hmm nu stiu ce prevede legea pentru varsta ta...

| Diana_Cristina_Papa_1990 a răspuns:

Cel mai bine ar fi daca ai nevoie de banii sa le ceri parintilor nu sa te angajezi pentru ca inca esti prea mica si inca depinzi de ai tai dar este de apreciat ca ai ambitia dea munci eu te-as lua la mine sa ai grija de fetita mea cateva ore ca bebysiter

| LalLyBoOmD explică (pentru Diana_Cristina_Papa_1990):

Mersi Diana laughing, esti foarte draguta...by vreau sa le mai cer parintilor ca e ca si cum mi-asi lua din propriul buzunar, vreau sa fac bani ca sa-i pun de o parte si cine stie, cand se vor aduna, sa ma gandesc ca am facut ceva singura.