| anonim_4396 a întrebat:

Funda pentru cel mai bun raspuns! Am 14 ani. A venit vacanta de vara si toti colegii mei au plecat din oras, iar eu am ramas aproape singura. Dati-mi si mie cateva idei de activitati cu care sa imi omor timpul... De citit nu prea imi place, banii de buzunar s-au cam dus...

Răspuns Câştigător
| Zoet a răspuns:

Aceeasi problema este si la mine.
Si nu-mi place.
De PC m-am saturat.
Afara e prea cald.
Ies doar pe la 6-7 da' cu cine? laughing

Mai bine era la scoala love struck.
Cred ca o sa ma duc la bunicii mei, la tara. Ca acolo e racoare, pot face ce vreau, gasesc eu. happy

Te uzi (cu apa ) love struck cu prietenii, vecinii ce ai tu.
Va bateti cu inghetata love struck.
Jucati adevar, provocare, procent; v-ati-ascunselea; ratele si vanatorii.

Incercati sa faceti portretul unui prieten, sau poate auto. portretul.

Iesi cu cainele la plimbare. Prin parc love struck.

Fa-ti un blog, si scrie.ti toate sentimentele tale, placeri etc.Ce-ai de gand sa mai faci.

Incearca sa faci acele bratari ale prieteniei love struck. Cumperi ata, si mestesugaresti. Cauta pe youtube videoclipuri cum se fac acestea.

Te uiti pe fb happy

Raspunzi pe TPU love struck

Asculti muzica happy.

Te plimbi prin oras, de una singura oh go on, faci cumparaturi...

Poti sa-mi dai id-ul tau p privat si mai vorbim. happy

Pe curand wave.
Sper ca ti-am fost de folos.
Pff, vara-i lunga. sigh

3 răspunsuri:
| Ralluca25 a răspuns:

Heei. Poti face sport sa alergi nu iti trebuie nici bani si asa scapi si de burta, sunca [ daca ai ].
Poti sa-ti faci unghiile. laughing
poti sa probezi cateva haine sa vezi cum iti sta si daca nu iti place poate vrei sa le arunci.
iesi cu rolele sau cu bicicleta si plimba-te
poti sa sari coarda.
Sprer ca te-am ajutat. >:d

| DdiiiAa a răspuns:

I`ati alti prieteni sau verisoare la strand:X:X:X:X:X:X:X:X...daca nu.zile parintilor tai da tev lase la bunicilaughing
. faci treaba pe acolo de nu-ti vezi kapu`. fundapuppy dog eyes

| dydyutzadragutza a răspuns:

Pai ar trebuie sa ieshi cu ei in cluburi baruri prin parca cu rolele sau bicicleta sa te joci carti sau altceva dar mai bine ar fi sa ieshi impreuna cu ei