| Twilightfan14 a întrebat:

Funda!
sall TPUhappy am o problema big grin imi place de un baiat care e in clasa a 10, e bestial ( arata exact da robert pattinson in Twilight in prima parte), e inalt, am mai vorbit cu el dar habar nu am cum asi putea sa ma bag pe el(intelegeti la ce ma refer big grin), cum sa-i zic ca-mi place de el

Cel imi bun sfat primeste funda :*

Răspuns Câştigător
| Ioanaa_5834 a răspuns:

Pai parerea mea este ca, daca e asa de frumos cum spui, nu esti singura fata care il place, iti dai si tu seama. Asa deci ce poti face este sa iti faci curaj si sa ii spui ca il placi si poate ar fi ceva intre voi. DAca nu ia-l cu incetu iai numarul de telefon sau id si vorbiti din ce in ce mai mult si apoi, la un moment dat, ii spui ceea ce ai pe suflet.Bafta!

4 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pai ii zici in fata uitatndute in ochii lui ca sa arati ca ai sentimente sincere... Asta sa fie intr-un moment in care el sa fie cat de cat fericit si sa nu aibe ce probleme pe cap si sa fie confuz cu ce e in jurlu lui. Sper ca te-am ajutat, nu folosi messul sau telefonul ca pari a fi o copila rusinata si asta nu stiu daca o sa ii placa, cel mai bine e sa ii zici in fata uitandute in ochii lui! Spere ca te-am ajutat. Funda? Plzzz

| ioanaily a răspuns:

Pai... Vorbeste cu el incearca sa il intrebi lucruri legate de scoala si gasiti subiecte comune de discutie. Apoi poate poti sa-i marturisesti ca ai ceva sentimente fata de el... Dar tu cati ani ai?

| ioanaily a răspuns:

Am crezut ca eti cu el in clasa. Sa-mi spui si mie te rog ce ai reusit :* Da? smug Ms big hug

| Twilightfan14 explică:

Pai am 14 ani jumate big grin, dc?