| Roliii a întrebat:

*Funda*! Urgent! Am vorbit cu una pe facebook,si la un moment dat am intrebat-o ce vrea de craciun si mi-a zis ca are nevoie de un prieten, si eu acum nu stiu cum sa o combin pe asta!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca se simte Trista cu atat mai bine pentru tine pentru ca daca o consolezi se va apropia usor de tine si va incepe sa aiba incredere in tine si cine stie poate o sa si fiti impreuna

3 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

Poate ca se referea ca vrea un prieten = amic, nu iubit. Daca o placi si vrei sa fie iubita ta, spune-i acest lucru direct, fara prea multe aberatii si copilarii.

| GYGYLATINO a răspuns:

Eu cred ca te vrea pe tine intreab-o tu si vezi ce ti raspunde

| DiaconitaBianca a răspuns:

Cred ca se simte singura. Cred ca vrea sa fie consolata de cineva. Ai putea sa intri in conversatie cu ea si sa va apropiati.