| casian_6565 a întrebat:

FUNDA! URGENT! Duminica merg la o nunta la un var si faza e ca nu stiu sa dansez. adica nu as vrea dar in caz ca vine o fata si ma ia la dans ....stiu ca eu trebuie sa o invit dar NU STIU SA DANSEZ! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Roaga pe cineva cunoscut sa te invete cateva dansuri pana atunci. Conteaza si creativitatea cand dansezi, stilul tau personal. Dansul inseamna si bucurie, iar tu nu mergi la un concurs de dans, ci sa te distrezi.