| simonicadragutica a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca un baiat sa ma invite la dans la o nunta?
Trebuie sa dansez cu mirii prima data ca sa vada ca stiu dansa sau ce...?

Răspuns Câştigător
| Iulian922 a răspuns:

Daca este un eveniment important o sa dansati cu totii, dar nu trebuie neaparat sa stii sa dansezi acolo vii fiindca este un eveniment important pentru tine si pentru familia ta. Un baiat ar vrea oricum sa dansezi cu el nu trebuie sa impresionezi pe nimeni.

2 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Nunta este un eveniment important unde se danseaza ori impreuna, ori separat. Cred ca ar trebui sa-i demonstrezi ce stii si apoi sa vina sa-ti,, cada'' la picioare, ori, sa faci tu primul pas.

| Anonym0uss a răspuns:

Daca e timid...i-ati gandul de a te invita el.