| xIuliiia a întrebat:

Fundaa repede : Salut, am o problema si m`am gandit sa apelez la Tpu..este tot ce mai pot face momentan straight face Azi am iesit afara cu o prietena buna de`a mea( asa o consideram eu) si cu inca niste prieteni printre care si baiatul de care imi place. Prietena asta despre care vorbesc se comporta in legatura cu el de parca vrea sa-mi faca in ciuda adica vorbeste numai cu el, sta numai cu el si nu stiu... adica face niste chestii care ma deranjeaza..si le face doar ca sa se dea in spectacol[ ne-am intalnit cu niste pr si era un baiat pe care nu-l cunostea si s-a bagat in seama pur si simplu adica s-a bagat in sufletul baiatului pur si simplu chiar daca nu-l cunostea sau zice chestii si face niste lucruri doar ca sa o,, vada" lumea]. Ce sa fac? adica ma deranjeaza foarte tare chestiile astea mai ales ca stie ca-mi place de acel baiat si ca zice ca ma considera o prietena buna straight face Ce sa fac? Nu vreau sa-mi pierd acei prieteni doar pentru ca ma enerveaza ea. Va rog ziceti-mi ce sa fac

Răspuns Câştigător
| KagomeSan a răspuns:

Pai. pff... spune=i ce te deranjeaza. daca sunteti de mai mult timp prietene nu cred ca o facea pentru tine poat si ei ii placea acel baiat sau incerca sa o ciudeaca tongue pe cealalta. na asa sunt fetele se baga in seama mai ales cand e un baiat care l eplace in preajma
deci nu ti fa griji happy vrobeste cu ea si rezolvati impreuna. nu are rost sa stricati o prietenie din asta. si eu cu cate certuri am trecut cu prietena mea de mi o ajunswinking sunt periade din astea prin care toti trecem! au venit momentele de ciuda de competitie si de ura insa dupa putin timp am realizat ca e o prostie ce facem si ca nu are rost sa ne certam din nimicuri happy